Svatební líčení - cena 2500,- Kč včetně jedné zkoušky a dopravy po Ostravě

- Svatební líčení dle přání nevěsty, kdy se make-up sladí s typem obličeje dané klientky a také se šaty, kyticí a doplňky, tak aby co nejlépe podrhoval přirozenou krásu. K líčení nevěst používám výrhradně kvalitní kosmetiku zn. M.A.C. Cosmetics.

- Líčení vydrží bez problémů celý den a není nutné jej upravovat.

- V ceně líčení je také nalepení umělých řas (trsů), které vypadají velice přirozeně a krásně podtrhují stínování očí.

- Zkouška se provádí vždy cca 1 měsíc před svatbou a to na našem salonu BE YOU na ulici Stodolní 29 v Ostravě. Na zkoušku je dobré být nenalíčená, pouze s denním krémem. Vhodné je mít již představu o líčení a také vzít sebou obrázek svatebních šatů, kytice, účesu a dekorace, kde jde vidět barva svatby. U zkoušky líčení by měla být přítomna osoba, která je Vám blízká a pomůže při Vašem rozhodování. Pokud chcete navštívit před svatbou kosmetičku, je vhodné to udělat 3-6 měsíců před Vaším dnem D, aby byl účinek viditelný.

- Zkouška trvá cca 1 hodinu. Líčení v den svatby zabere 1 hodinu. Každá další osoba, která se bude chtít nechat nalíčit v den svatby platí 500,-Kč (neprovádí se zkouška).

- Cena za km mimo Ostravu je 9,- (počítáno z centra Ostravy).


Svatební líčení Airbrush - cena 3000,- Kč včetně jedné zkoušky a dopravy po Ostravě

- Jedná se o bezkontaktní metodu, která je šetrná k pokožce, je velmi rychlá a hygienická, neboť jsou barvy nanášeny nástřikem pomocí vduchové pistole. Makeupy jsou minerální, lehké a neucpávají póry, pleť volně dýchá. Jelikož se jedná o velmi pigmentované barvy stačí nanesení minimálního množství líčidla pro dokonale přirozený vzhled. Nástřikem získáte velmi jemné přechody barev, stínování tváře a voděodolný make-up. Tento make-up je vhodný pro nevěsty, které mají hezkou pleť a nechtějí být přiliš nalíčené. Výborně se hodí pro tzv. nude líčení, kdy je tvář nalíčená, ale přesto vypadá bez líčení. Další výhodou je také použití u aknózní pleti, neboť barvy jsou velice syté a dobře kryjí. Při problematické pleti, je méžné tuto metodu doplňovat klasickým líčení očí, rtů.

- Líčení vydrží bez problémů celý den a není nutné jej upravovat.

- V ceně líčení je také nalepení umělých řas (trsů), které vypadají velice přirozeně a krásně podtrhují stínování očí.

- Zkouška se provádí vždy cca 1 měsíc před svatbou a to na našem salonu BE YOU na ulici Stodolní 29 v Ostravě. Na zkoušku je dobré být nenalíčená, pouze s denním krémem. Vhodné je mít již představu o líčení a také vzít sebou obrázek svatebních šatu, kytice, účesu a dekorace, kde jde vidět barva svatby. U zkoušky líčení by měla být přítomna osoba, která je Vám blízká a pomůže při Vašem rozhodování. Pokud chcete navštívit před svatbou kosmetičku, je vhodné to udělat 3-6 měsíců před Vaším dnem D, aby byl účinek viditelný.

- Cena za km mimo Ostravu je 9,- (počítáno z centra Ostravy).


Svatební líčení s celodenní asistencí  - cena 4 500,- Kč včetně jedné zkoušky a dopravy po Ostravě

Svatební líčení Airbrush s celodenní asistencí - cena 5 500,- Kč včetně jedné zkoušky a dopravy po Ostravě

Svým nevěstám nabízím službu s celodenní asistencí, tak abych dohlédla na bezchybný make-up v průběhu obřadu a focení. Postarám se obléknutí  nevěsty do svatebních šatů a poté provedu úpravy makeupu před samotným obřadem  a v průběhu focení. U focení provádím asistenci, kdy dohlížím aby vše bylo bez chybičky. Upravuji nevěstě šaty, závoj  a pomáhám při pózách. Dále je možné v průběhu focení provádět i jednoduché změny v líčení, jako je např. výraznější rtěnka.